O firmie

 

101

101 Studio DTP Tomasz Tęgi i Spółka Sp. z o. o.  zaistniała na rynku reklamy i poligrafii w roku 1990. Jako małe studio z dwoma komputerami i drukarką laserową, byliśmy pionierami nowoczesnego przygotowania do druku. Do dziś wiele się zmieniło. Obok profesjonalnego, rozbudowanego niedawno o dział redakcji, studia graficznego  działa obecnie nowoczesna, wyposażona w najlepsze maszyny, drukarnia. Od początku współpracy z nami są Państwo obsługiwani przez doradców handlowych, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie przygotowania plików do druku, dostosowania formatu, gramatury papieru i doboru uszlachetnień do specyfiki Państwa pracy. Już wkrótce zaprosimy Państwa do sklepu internetowego www.druksklep.pl

linia


Wizerunek naszej firmy dopełniają www.101czarter.com.pl, gdzie oferujemy Państwu czarter jachtów oraz organizację wyjazdów integracyjnych, a także www.101media.com.pl, będąca połączeniem naszej pasji drukarskiej z zamiłowaniem do żagli, gdzie proponujemy Państwu artykuły o tematyce żeglarskiej: kalendarze żeglarskie, plakaty, obrusy.

 

 

k

 

paser

Projekt graficzny

(ulotek, folderów, broszur, reklam, katalogów, kalendarzy, plakatów, książek)

linia

 paser

Redakcję i korektę tekstów

linia

paser

Sprawdzanie i przygotowanie prac do druku

(usługa ta dotyczy zarówno prac tworzonych w naszym studiu graficznym, jak i prac powierzonych przez Klientów)

linia

paser

 Druk

linia

paser

Prace introligatorskie

linia

paser

Przygotowanie i prowadzenie kampanii promocyjnych

linia

paser

Organizację eventów

d

cena

Ceny i terminy

Mobilni i dyspozycyjni pracownicy działu handlowego są zawsze gotowi do spotkania z Państwem, ustalenia danych potrzebnych do wykonania kalkulacji (specyfika produktu, nakład itp.). Każdego naszego Klienta traktujemy w sposób indywidualny.

 

Pakowanie i ekspedycja

Zapewniamy bezpieczny transport do wyznaczonego przez Klienta miejsca (siedziba firmy, miejsce targów). Produkty pakujemy w wytrzymały papier pakowy lub też — na życzenie Zleceniodawcy — w kartony albo w folię termokurczliwą.

 

 

paser

paser

paser


Polecane strony:

www.druksklep.pl

www.101media.com.pl

www.101czarter.com.pl

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Dodaj komentarz