Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PrintManager

PrintManager to zintegrowany system informatyczny, wspomagający proces zarządzania przedsiębiorstwem od momentu nawiązania kontaktu z klientem, poprzez realizację zamówienia, aż do magazynowania i dystrybucji gotowych wyrobów. System został zaprojektowany i wykonany w oparciu o standardy CRM (Customer Relationship Management), MRP II (Manufacturing Resource Planning), JDF (Job Definition Format) zgodnie z normami jakości ISO. Umożliwia on pełną realizację zapotrzebowania klientów w zakresie asortymentu, nakładu i terminu.

linia

 

PrintManager zapewnia:

  • komunikację z urządzeniami parku maszynowego drukarni przy użyciu standardu wymiany danych JDF (Job Definition Format);
  • monitorowanie stanu maszyn, ich wydajności;
  • dokładną kontrolę czasu pracy operatorów. Standard JDF;
  • zgodność operacyjną systemów i urządzeń różnych producentów;
  • łączność między działami firmy, jej partnerami i klientami.

 linia

 

Innowacyjny moduł WebToPrint pozwala klientom drukarni na wykonanie kalkulacji wybranego typu pracy, sprawdzenie i przesłanie plików graficznych oraz złożenie zamówienia za pośrednictwem witryny internetowej. WebToPrint daje również kontrolę nad stanami magazynowymi swoich produktów w magazynie drukarni. Dzięki temu, w zależności od zapotrzebowania, mogą oni odpowiednio wcześnie reagować wywołując kolejną dostawę produktu lub — jeśli zapasy są niewystarczające — złożyć zamówienie na produkcję za pomocą portalu.

linia

 

Wbudowany moduł normalizacji i profesjonalnego preflightu (moduł zapobiegający najczęściej występującym błędom w konstrukcji — brak fontów, pozwalający na kontrolę formatu — rozdzielczość ilustracji, rozmiar tekstu — w zależności od przeznaczenia pliku) gwarantuje, że przesłane przez klienta pliki są dobrej jakości i spełniają wybrane parametry technologiczne. Przyjęte zamówienie jest od razu przekazane do realizacji. Kalkulacja zostaje wygenerowana automatycznie, dzięki czemu klient natychmiast po weryfikacji i zatwierdzeniu przez upoważnioną osobę poznaje proponowaną cenę produktu.

 

baner zadbaj 217

 

baner boczny sklep

Wiadomości

 


kiosk lustroManagement Information System

PrintManager.JDF

 

więcej

W wolnej chwili

zaglowka

 

 

Wyjazdy dla pracowników Państwa firmy...

 

więcej

Cięcie papieru


  

 

 

Sprzedaż maszyn do cięcia papieru...

 

więcej